PRESS RELEASES

ПРЕС-АНОНС

Facebook-стрім круглого столу на тему:

«Агресія проти України: від Будапешту до Нормандії»

Дата публікації 09.12.2020

https://fb.me/e/20k64BvjA

З нагоди річниці підписання Будапештського Меморандуму (5 грудня 1994 року), а також зустрічі Президентів України, Росії, Німеччини та Франції в Парижі у Нормандському Форматі (6 грудня 2019 року),

11 грудня 2020 року о 12:00 розпочнеться круглий стіл, за участю топових політологів та експертів, на тему «Агресія проти України: від Будапешту до Нормандії».

Місце проведення: Студія FABRIKA69, м. Київ, вул. Василя Яна, 3/5 (другий поверх).

Формат заходу: експерти та гості в студії, Facebook-стрім на сторінці Фонду, запитання глядачів та онлайн-включення експертів.

Тривалість заходу: близько 2 годин.

Організатор: Громадська спілка «Фонд Інноваційних Проектів».

Спікери:

·         Віталій Кулик - політичний експерт, директор центру досліджень проблем громадянського суспільства. «З питань Мінську моя позиція публічно відома й жорстка: я противник Мінських угод та прихильних жорстких дій щодо окупантів, ніяких переговорів з бойовиками!»

·         Микола Карпюк - Колишній бранець Кремля, голова Української Суспільної Ініціативи. Цитати зайві…

·         Олександр Антонюк - Політичний експерт. «Мінські угоди, по своїй суті, не вирішують питання деокупації українських територій, оскільки, одне із завдань війни, яку Росія веде проти України - це зміна устрою нашої держави з унітарної на федеративну. А в ідеалі - створення конфедеративної республіки. За задумом кремлівських ідеологів, такий сценарій дозволить їм закрити питання Криму. Адже після зміни ладу України – це, по факту, вже інше державне утворення, до того ж, з повною втратою суб'єктності й питання євроатлантичного курсу України знімається з порядку денного. А території областей, які повинні бути розбиті на умовні республіки, кремлю буде легше адмініструвати з допомогою регіональних еліт, зав'язаних через представництво в органах влади та різні бізнес структури».

·         Микола Мельник - Генеральний директор Аналітичної групи «Левіафан», політичний експерт. Онлайн-підключення.

·         Андрій Юсов - український громадський активіст та політичний діяч, аналітик, директор Школи відповідальної політики. «Після Мінських Угод кількість загиблих та поранених українських військових та мирних мешканців величезна. Мінські угоди не працюють. Потрібно вести мову про пошук альтернативи».

·         Олег Вострих - політолог, керівник Вищої школи професійної політики. Онлайн-підключення.

·         Сергій Дем’янов (модератор) – соціолог, бізнесмен, керівник Громадської спілки «Фонд Інноваційних Проектів». «Нажаль, тема війни в Україні та шляхів її розв’язання зникло з повістки новин у ЗМІ…»

·          

Теми до обговорення:

·         Підсумки досягнень та результатів переговорів через рік після останньої зустрічі президентів у нормандському форматі, що відбулась 09.12.2020р. в Парижі (20 хв.).

·         З чого все починалось… Будапештський меморандум як передумова агресії Росії проти України (20 хв.).

·         Аналіз виникнення, ходу та результатів мінських домовленостей для України (20 хв.).

·         Ефективність роботи ТКГ (20 хв.).

·         Поточна ситуація та моделювання шляхів її розвитку для України (20 хв.).

·         Роль та ефективність діяльності перших осіб держави у подоланні російської агресії на півдні та сході України: О.Турчинов, П.Порошено, В.Зеленський (20 хв.).

Акредитація журналістів не потрібна.

--

Контактні дані:

Телефон: (095) 412 77 33

E-mail: sergei.demyanov@gmail.com

Сайт: https://www.ipfund.com.ua/


ПРЕС-РЕЛІЗ

ЕКЗИТ-ПОЛ "КРИВИЙ РІГ 2020: ДРУГИЙ ТУР"

Дата публікації 06.12.2020

Сьогодні, 6 грудня, з 8.00 по 20.00 в місті Кривий Ріг під час голосування у другому турі виборів міського голови було проведено екзит-пол.

 

За результатами екзит-полу на виборах міського голови Кривого Рогу станом на 20:00 перемагає Констянтин ПАВЛОВ - 58,86%.  Кандидат від партії “Слуга народу” Дмитро ШЕВЧИК - 41,14%.

 

За інформацією ТВК, станом на 20:00 явка становить 36,16%.

ПРЕС-РЕЛІЗ

ЕКЗИТ-ПОЛ "КРИВИЙ РІГ 2020"

Дата публікації 25.10.2020

Сьогодні, 25 жовтня, з 8.00 в місті Кривий Ріг під час голосування на місцевих виборах розпочався екзит-пол, який проводить Громадська спілка «Фонд Інноваційних Проектів».

Метод опитування: стандартизоване інтерв'ю "face-to-face" на виході з виборчих дільниць.

Теоретична генеральна сукупність: ≈ 490 000. Виборці, зареєстровані на виборчих дільницях міста Кривий Ріг, крім спеціальних дільниць.

Вибірка: імовірнісна двоступенева зі змінним шагом відбору респондентів на останній ступені. Запланована вибіркова сукупність: до 12 тисяч опитаних.

Під час проведення екзит-полу задіяно 80 волонтерів на 40 виборчих дільницях (крім спеціальних дільниць). Загальна кількість дільниць у Кривому Розі становить 294.

Станом на 8.00 усі дільниці, де відбувається опитування, відкрилися вчасно, розпочалося голосування.

Методологічний супровід проекту здійснюється під керівництвом заступника голови правління Фонду Олега ВОСТРИХ (т. 068 364 1650).

АНОНС: ЕКЗИТ-ПОЛ "КРИВИЙ РІГ 2020"

Дата публікації 24.10.2020

Громадською спілкою «Фонд Інноваційних Проектів», буде проведено екзит-пол в місті Кривий Ріг під час голосування на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Метод опитування: стандартизоване інтерв'ю "face-to-face" на виході з виборчих дільниць.

Теоретична генеральна сукупність: ≈ 490 000. Виборці, зареєстровані на виборчих дільницях міста Кривий Ріг, крім спеціальних дільниць.

Вибірка: імовірнісна двоступенева зі змінним кроком відбору респондентів на останній ступені. Запланована вибіркова сукупність: до 12 тисяч опитаних. 

Терміни проведення: 08:00-20:00 25 жовтня 2020 року.

Виконавець: ГС "Фонд Інноваційних Проектів".

Замовник: Тельчарова Алла Вікторівна, в інтересах громадської ініціативи "За чесні вибори".

Опитування проводитиметься з дотриманням вимог карантину.

Під час проведення екзит-полу буде задіяно 80 інтерв'юерів (з числа волонтерів) на 40 виборчих дільницях (крім спеціальних дільниць). Загальна кількість дільниць у Кривому Розі становить 294.

Методологічний супровід проекту здіснюється під керівництвом заступника голови правління Фонду Олега Вострих.

Опитування: "ЕЛЕКТОРАЛЬНА СИТУАЦІЯ В МІСТІ МИКОЛАЇВ НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ"

Дата публікації 19.10.2020

В період з 12 по 18 жовтня 2020 року громадською спілкою «Фонд Інноваційних Проектів», було проведено опитування громадської думки щодо передвиборчих симпатій мешканців міста Миколаїв, напередодні чергових місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Опитування: "ЕЛЕКТОРАЛЬНА СИТУАЦІЯ В БОРИСПІЛЬСЬКІЙ ОТГ НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ"

Дата публікації 19.10.2020

В період з 14 по 18 жовтня 2020 року громадською спілкою «Фонд Інноваційних Проектів», було проведено опитування громадської думки щодо передвиборчих симпатій мешканців Бориспільської ОТГ, напередодні чергових місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Опитування: "Чи готова Донбаська державна машинобудівна академія до змін?"

Дата публікації 16.10.2020

В період з 14 по 15 жовтня 2020 року громадською спілкою «Фонд інноваційних проектів», в рамках дослідження системи освіти в Донецький області, було проведено дистанційне опитування методом самозаповнення електронної анкети співробітників та студентів Донбаської державної машинобудівної академії. На передодні виборів ректора було вирішено з’ясувати рівень задоволеності студентів і співробітників ситуацією, що сьогодні склалася в Академії, а також оцінювання перспектив кожного з кандидатів обійняти посаду ректора. 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: Ужгородська ОТГ  

Дата публікації 16.10.2020

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед мешканців Ужгородської ОТГ стосовно оцінки їх електоральних настроїв щодо виборів Ужгородського міського голови та політичних партій до Ужгородської міської ради, під час запланованих місцевих виборів, що відбудуться 25.10.2020 р.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: Броварська ОТГ  

Дата публікації 13.10.2020

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед мешканців Броварської ОТГ стосовно оцінки їх електоральних настроїв щодо виборів голови та депутатів Броварської ОТГ, під час запланованих місцевих виборів, що відбудуться 25.10.2020 р.

ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ОЧІКУВАННЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Дата публікації 31.08.2020

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед мешканців міста Чорноморськ щодо оцінки соціально-політичної ситуації в м. Чорноморськ.

ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ОЧІКУВАННЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА КРИВИЙ РІГ: ВИБОРИ МЕРА 

Дата публікації 13.08.2020

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед мешканців міста Чорноморськ щодо оцінки соціально-політичної ситуації в м. Чорноморськ.

ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ОЧІКУВАННЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Дата публікації 22.06.2020

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед мешканців міста Чорноморськ щодо оцінки соціально-політичної ситуації в м. Чорноморськ.

СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В МІСТІ КИЄВІ


Дата публікації: 26.07.2019

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед киян щодо оцінки соціально-політичної ситуації в м. Києві.

ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ ВІД ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ У 2019 р. ОКРУГ № 93 

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед виборців округу №93 щодо оцінки соціально-політичної ситуації.

Електоральні симпатії українців напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. 

З 5 по 9 липня 2019 року Фондом Інноваційних Проектів було проведено загальноукраїнське опитування громадської думки 

Електоральні симпатії українців напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. 

З 30 червня по 7 липня 2019 року Фондом Інноваційних Проектів було проведено загальноукраїнське опитування громадської думки.

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019р., округ № 130 

ГС «Фонд Інноваційних Проектів» було проведено опитування серед виборців округу №130 щодо оцінки соціально-політичної ситуації.

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019р., округ №216

ГС "Фонд Інноваційних Проектів" у період з 26 червня по 03 липня було проведено опитування громадської думки серед виборців округу № 216.

© The Fund of Innovative Projects