МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: БРОВАРСЬКА ОТГ

Місцеві вибори-2020:

Ігор Сапожко та Політична партія «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» впевнено перемагають на місцевих виборах до Броварської ОТГ

За результатами опитування, проведеного ГС «Фонд інноваційних проектів» (www.ipfund.com.ua) напередодні виборів в Броварській ОТГ, кандидат на посаду Броварського міського голови та діючий мер міста Ігор Сапожко набирає майже 49% голосів. В тройку лідерів також входять Валерій Іваненко («Європейська солідарність») та Дмитро Ратніков («Слуга народу»), які набирають 10,6 та 7,9 голосів виборців відповідно. Інші кандидати сумарно набрали 2,1% голосів респондентів. Не визначились з вибором кандидата та не планують брати участь у голосуванні сумарно 20,7% респондентів.

Щодо виборів депутатів Броварської міської ради, одноосібне лідерство тримає Політична партія «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» з результатом майже 32%. На другому місці «Європейська солідарність» з результатом 10,3%. Тройку лідерів замикає «Слуга народу» з результатом 7,1%. Інші кандидати сумарно набрали 2,3% голосів респондентів. Не визначились з вибором партії та не планують брати участь у голосуванні сумарно 36,6% респондентів.

МЕТОДОЛОГІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Метод дослідження: стандартизоване інтерв’ю «face-to-face».

Вибірка: 1200 респондентів в адміністративних межах Броварської ОТГ. Вибірка ймовірнісна двоступенева з квотним скринінгом на останній ступені. Результати є репрезентативними для Броварської ОТГ за ознаками статі, віку (від 18 років) та типу поселення.

Географія дослідження: Броварська ОТГ (м. Бровари, с. Княжичі та с. Требухів).

Гранична статистична похибка вибірки: не більше 2,9%.

Терміни проведення дослідження: 05-11 жовтня 2020 року.

Виконавець: ГС "Фонд Інноваційних Проектів".

Замовник: ГО "Право і демократія для України".

Дослідження проведене з дотриманням вимог карантину.