ЕКЗИТ-ПОЛ "КРИВИЙ РІГ 2020: ДРУГИЙ ТУР"

ЕЗИТ-ПОЛ В КРИВОМУ РОЗІ: КОНСТЯНТИН ПАВЛОВ ПЕРЕМАГАЄ З РЕЗУЛЬТАТОМ 58,86%

Сьогодні, 6 грудня, з 8.00 по 20.00 в місті Кривий Ріг під час голосування у другому турі виборів міського голови було проведено екзит-пол.

За результатами екзит-полу на виборах міського голови Кривого Рогу станом на 20:00 перемагає Констянтин ПАВЛОВ - 58,86%. Кандидат від партії “Слуга народу” Дмитро ШЕВЧИК - 41,14%.

За інформацією ТВК, станом на 20:00 явка становить 36,16%.За інформацією спотерігачів, на дільницях черг не спостерігалося. Були зауваження щодо наявності дизенфікуючих засобів. Проте, самі вибори відбулися без надмірних порушень та значних фальсифікацій.


Организатор: Громадська спілка «Фонд Інноваційних Проектів».

Замовник: Тельчарова Алла Вікторівна, в інтересах громадської ініціативи "За чесні вибори".

Метод опитування: стандартизоване інтерв'ю "face-to-face" на виході з виборчих дільниць.

Теоретична генеральна сукупність: ≈ 490 000 виборців, зареєстрованих на виборчих дільницях міста Кривий Ріг, крім спеціальних дільниць.

Вибірка: імовірнісна двоступенева зі змінним кроком відбору респондентів на останній ступені. Опитано: 14462 респонденти. Гранична похибка складає 0,9%.

Під час проведення екзит-полу було задіяно 62 волонтери на 40 виборчих дільницях (крім спеціальних дільниць). Загальна кількість дільниць у Кривому Розі становить 294.

Також повідомляємо, що близько 20:00 на наш сайт було здійснено потужну хакерську атаку. Проте, адміністраторам вдаслось відновили роботу сайту та дані.