Електоральні симпатії українців напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р.

З 5 по 9 липня 2019 року Фондом Інноваційних Проектів було проведено опитування громадської думки на тему: «Електоральні симпатії українців напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р.». Дослідження проводилось по всіх регіонах України за винятком АР Крим і непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Всього було опитано 1201 респондент у віці від 18 років і старше. Опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування - індивідуальне інтерв'ю («face-to-face») за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,9%.

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то з тих українців, хто планує голосувати і вже визначився зі своїм вибором, за партію «Слуга народу» віддали б свої голоси 41,9%, партію «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» - 15,3%, партію «Європейська Солідарність» - 7,9%, ВО «Батьківщина» - 7,2%, партію «Голос» - 4,8%, «Радикальна партія Олега Ляшка» - 4,3%, партію «Громадянська позиція» - 3,7%, партію «Українська стратегія Гройсмана» - 3,6%, партію «Сила і Честь» - 3,0%.